Символи школи

Герб школи

Герб школи являє собою щит сірого кольору. Низ щита заокруглений. Радіус заокруглення 1\2 ширини щита. На сірому полі щита, в центрі, зображена сова з книжкою, що символізує мудрість.

З лівої сторони – колоски жита, які символізують, що школа славиться роботами учасників студії «Житечко», а з правої сторони – стилізована гілочка лози, яка символізує відродження у школі традиції лозоплетіння.

Вгорі над совою оранжева стрічка з написом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Купичів».

Внизу щита зображено футбольний м’яч, палітру, пензлі, олівець, нотний стан та скрипковий ключ, які символізують успіхи учнів у спорті, музиці, декоративно-ужитковому мистецтві. А також зображення калини, як символу України.

Прапор школи

Прапор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Купичів являє собою полотнище прямокутної форми із співвідношенням сторін 1:2, з трьох рівно розділених, горизонтально розміщених смуг червоного, зеленого та жовтого кольорів.

Червоний колір – це колір стиглої калини, що символізує життя, свободу українського народу; зелений – це колір краси, молодості та спорту, символізує оновлення природи; жовтий – це колір стиглого жита, символізує мудрість.

/Files/images/5-річчя шкільної газети 016.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.