П'явка Наталія Сільвестрівна - голова профспілки
Члени профспілкового комітету:
Голіщук Катерина Антонівна
Савош І.І.
Панчук Уляна Олександрівна
Січковська Галина Андріївна
Красак Роман Миколайович
Склад комісії
Комісія з охорони праці
Голова комісії: Якимчук В.С.
Гончарук О.О., Боровик О.А., Бадира А.М.
Комісія по трудових спорах
Голова комісії: П'явка Н.С.
Боровик О.А., Заславська О.П., Якимчук В. С., Кость Н.П.
Культурно-масова комісія та фізкультурна робота
Голова комісії:
Гончарук О.О.
Житлово-побутова комісія та з питань соціального страхування
Голова комісії: Голіщук К.А.
Хомюк Н.П., Челей Ю.Б., Нарушинська В.М.
Ревізійна комісія
Голова комісії: Голуб Наталія Володимирівна
Веремчук С.В., Красак Р.М., Качинська Т.М.
Список працівників опорного навчального закладу "Купичівський ліцей"
Гончарук Олександр Олександрович – директор
Боровик Олена Анатоліївна – заступник з НВР, вчитель математики.
Бадира Алла Миколаївна – заступник з ВР, вчитель музики, художньої культури.
Тарасюк Наталія Василівна – педагог-організатор
Парфенюк Олександр Миколайович - заступник директора по філіях
Заславська Ольга Петрівна – вчитель англійської мови
Качинська Тетяна Миколаївна - вчитель української мови і література.
Чобода Оксана Василівна – асистент вчителя, вихователь ГПД
Веремчук Світлана Володимирівна - вчитель англійської мови.
Челей Юлія Богданівна - вчитель математики,
Гігера Світлана Антонівна - вчитель початкових класів
Кость Надії Петрівни – вчитель біології, хімії.
Красак Роман Миколайович – вчитель фізичної культури.
Якимчук Віктор Степанович - вчитель трудового навчання та інформатики
Голуб Наталія Володимирівна - вчитель початкових класів
Бінюк Дмитро Михайлович - вчитель географії та фізичної культури
Січковська Галина Андріївна – вчитель початкових класів
П’явка Наталія Сільвестрівна – вчитель початкових класів
Голіщук Катерина Антонівна - вчитель української мови і літератури, світової літератури.
Панчук Уляна Олександрівна – соціальний педагог
Хомюк Наталія Петрівна – практичний психолог
Нарушинська Валентина Матвіївна – вчитель трудового навчання, технологій, основ здоров"я та бібліотекар
Якимчук Ірина Сергіївна – по догляду за дитиною
Коптюк Юрій Юрійович – вчитель інформатики, технологій.
Мельничук Альона Олександрівна - вчитель історії, логопед
Лучко Людмила Миколаївна - вчитель біології, хімії, основи медичних знань
Шворак Олена Петрівна - асистент вчителя по інклюзивному навчанні, вихователь ГПД
Данилюк Наталія Павлівна - вчитель математики, вихователь ГПД
Прокопчук Ірина Леонідівна – вчитель початкових класів
Молодший обслуговуючий персонал:
Власюк Леонід Степанович - завгосп
Гончарук Оксана Олексіївна - секретар
Самонюк Ольга Павлівна - комірник
Купчинська Алла Володимирівна - кухар
Власюк Олена Леонідівна - підсобний робітник
Крутюк Надія Павлівна - прибиральниця приміщень
Купчинський Олександр Іванович водій автобуса
Качинський Олексій Михайлович - машиніст-кочегар
Волчук Роман Валерійович - машиніст-кочегар
Плісік Люба Петрівна - медсестра
Дошкільний навчальний заклад с. Купичів
Осипчук Ганна Василівна - вихователь
Черній Наталія Євгеніївна - вихователь
Кондратюк Василь Феодосійович - музичний керівник
Жебко Валентина Михайлівна - кухар
Ромах Людмила Михайлівна - помічник вихователя
Терещук Ірина Олесіївна - помічник вихователя
Шепелюк Юлія Василівна - помічник вихователя
Коментарi